objevte 3 recepty, jak potěšit svého psa

Který majitel pejska dnes nezná slavného Konga? Hračka, která se prodává s tím, že je mimořádně odolná, ji milují stejně psi, kteří si s ní rádi hrají, jako i páni, kteří oceňují její životnost. Pevnost Kongu však není jeho jedinou předností. S jedním nebo více otvory je také velmi hravý, protože dovnitř je možné zasunout pamlsky.

Je to tedy báječná okupační hračka pro naše psí kamarády, kteří oceňují, že si mohou cestou pochutnat. Proto vám dnes nabízíme 3 recepty, které schováte do svého pooch’s Kong.

Jak vybrat Konga přizpůsobeného vašemu psovi a jak jej používat?

V sortimentu Kong jsou různé velikosti a není to nadarmo! V důsledku, je třeba věnovat pozornost výběru správného Konga pro vašeho psa abyste zabránili tomu, aby se mu ústa nebo zuby zasekly dovnitř, pokud je příliš velký. Naopak, pokud je příliš malý, váš pes může být frustrovaný, protože nebude schopen aportovat to, co je uvnitř. Nebojte se, na obalech Kongů jsou uvedeny údaje, aby nedošlo k omylu. Můžete také požádat o radu ve zverimexu.

Chcete-li ozdobit Konga a udělat svému pejskovi radost, nejlepší je promíchat jídlo, aby se hračka jednodušeji nacpala. Poté vám doporučujeme umístit jej na několik hodin do mrazničky. Tímto způsobem si váš pes bude muset dát na čas a nebude pamlsek spolykat na tři líznutí. Než však Konga dáte, trochu vyndejte z mrazáku, aby nebyl příliš studený.

„Klasický“ recept Kong

K provedení receptu Kong „The Classic“ budete potřebovat granule, kuřecí vývar stejně jako strouhaný sýr.

Zahřejte vodu, aby se váš kuřecí vývar rozpustil, a poté krokety ve vývaru změkčte.

Jakmile dobře vykynou, zablokujte malý otvor Konga suchou granulí.

Nakonec ozdobte vnitřek Konga, střídavě mezi vrstvou kroket rehydratovaných ve vývaru a vrstvou strouhaného sýra Gruyere v několika vrstvách.

Dokončete v mikrovlnné troubě Kong mezi 15 a 20 sekundami, počkejte, až vychladne: je připraven! Můžete to naservírovat svému pejskovi.

Kong recept „Mac’n sýr“.

Kromě toho, že potěší vašeho psa, je recept na „sýr Mac’n“ ve verzi Kong anti-gaspi, protože vám umožňuje použít zbytky těstovin uvařených ve vodě. K přípravě tohoto receptu budete potřebovat zbytky těstovin et strouhaného sýra ementál.

Začněte vmícháním těstovin a strouhaného sýra přímo do Konga.

předat 20 sekund v mikrovlnné troubě aby se sýr rozpustil. V případě potřeby můžete operaci opakovat podruhé.

Počkejte, až směs vychladne a nabídnout to svému psovi.

Kong recept “Gurmet ovocný salát”

K provedení receptu Kong „Gurmet ovocný salát“ budete potřebovat jogurt, lžíce arašídového másla, pár jahod stejně jako pár borůvek.

Velmi jednoduché na výrobu, stačí smíchat všechny ingredience dohromady a velkoryse ozdobte svého pooch’s Kong.

Dejte do lednice alespoň na 4 hodiny. Pak ho vyndejte 10 minut před tím, než ho psovi naservírujete, a nechte ho, ať si to pochutná!

Pokud chcete ještě více receptů, můžete přejít přímo na webovou stránku značka Kong. Najdete u nás originální a vyhledávané recepty pro vašeho milovaného čoklíka!

11 nejčastějších onemocnění u psů

Všechno je v očích…